Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

Hakkımızda

Way In Building & Civil Construction

BAŞKANIN MESAJI;

ANA STROY profesyonel ekibi ile her geçen gün iddiali ve önemli yeni projeleri portföyüne katmaya devam etmektedir. Şirket tüm müşterilerine her koşulda kaliteli teknik çözümler sunmaya odaklanmıştır. Her şeyden önce, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusundaki ısrarımız bizleri sürekli büyüme ve başarıya taşımaktadır.

ANA STROY, İşverenlerine uluslararası standartlarda kalite ve hizmeti alma olanağını taahhüt etmektedir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları ve küresel pazarda ortaya çıkan yeni fırsatlara uygun olarak sürekli gelişmektedir.

Hedefimiz, sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştirerek, yeni ve daha etkin çözümlerle sektörde saygın bir iş ortağı olmaktır.

Anastroy, 2010 yılından bu güne edindiğimiz tecrübelerimizle Mekanik Montaj, Borulama,İzolasyon, Çelik İmalat- Montaj ve Enerji
Sektörlerinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, verdiğimiz tüm hizmetlerde rakiplerimiz arasında lider olmak için;

  • EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardını tüm çalışanlarımızla benimseyip gereklerini yerine getirmeyi
  • Belirlediğimiz kalite hedeflerini güncel tutmayı ve bu hedeflere ulaşmak için sürekli iyileştirmeyi,
  • Mevcut personelimizi eğiterek verimliliği artırmayı ve maliyetleri düşürmeyi,
  • Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı,
  • Müşterilerimiz ve dış tedarikçilerimiz ile güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
  • Yaşanılan çevreyi koruyarak doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlarımıza benimsetmeyi,
  • Müşteri şartlarına, yasal şartlara, ulusal ve uluslararası standartlara uyularak kalite sistemimizi sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyiÜst Yönetim olarak taahhüt ederiz.
Misyonumuz

‘Güvenlik’, ‘kusursuzluk’, ‘şeffaflık’, ‘hız’ ve ‘verimlilik’ şirket kimliğimizin ana unsurlarıdır. Gerek hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız gerek çalışanlarımız ve paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkilerde daima bu ilkeleri gözetir; ‘iş ahlakı ve dürüstlükten’ asla taviz vermeden ‘koşulsuz memnuniyet’ için çalışırız.

Vizyonumuz

Çağdaş ve dinamik yapımızla ‘değişime ve gelişime’ odaklanır; ‘yeniliklerin öncüsü’ oluruz. Liderliği sürdürebilmenin, ona ulaşmaktan daha büyük çaba gerektirdiğine inanır, hizmet kalitemizde ‘standardizasyon’ ve ‘istikrara’ önem veririz. Ülkemize, insanımıza ve içinde yaşadığımız dünyaya değer katan ürün ve teknolojileri geliştirmek adına, ‘araştırma ve inovasyona’ yatırım yaparız. ‘İnsan sağlığı’ ve ‘çevreye duyarlılık’ olmazsa olmazımızdır. Her adımımızı, gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuz ile atarız.